Łatwość zlecenia usługi

Home Łatwość zlecenia usługi

Nasza firma oferuje możliwość zdalnego umówienia konkretnej usługi przez Internet lub pod podanym numerem telefonu. W oddzielnej zakładce dotyczącej danych kontaktowych można również znaleźć aktualny adres mailowy, za pomocą którego następuje konsultacja z wykwalifikowaną osobą z naszej kadry. Istnieje również możliwość osobistego udania się na ulicę Modlińską 181 w Warszawie. Dyspozycyjność przez pięć dni w tygodniu, również w godzinach popołudniowych, pozwala na sprawne skontaktowanie się i ustalenie szczegółów danej usługi. Pracujemy aż do godziny 17, dlatego możesz zadzwonić w dowolnym momencie, nawet po powrocie do domu.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która odpowie na wszystkie pytania dotyczące szczegółów usługi. W prezentowanych cennikach możesz również znaleźć wszelkie informacje o przewidywanych kosztach konkretnych czynności. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz doskonale zorientowany już przed przystąpieniem do współpracy, zatem nie zaskoczy Cię termin, cena czy przebieg naprawy w jej trakcie.

Obsługujemy także kurierów DPD, dlatego istnieje możliwość łatwego nadania uszkodzonej części na nasz adres Modlińska 181 w Warszawie.